Výroční schůze 12.12.2009

13. 12. 2009

Dobrý den milí čtenáři,

dne 12.12. 2009 v 17:00 hodin se v salonku Hrubé Hospody uskutečnila výroční schůze SDH Fryšták. Na schůzi přijali pozvání a účastnili se jí jako hosté: starosta města Fryšták Ing. Lubomír Doležel, místostarosta města Fryšták Radomír Dupal, garant okrsku Vlastimil Nevařil a hostů z SDH Kostelec.

Na schůzi byla shodnocena činnost sboru dobrovolných hasičů, výroční zprávu přednesl starosta SDH Fryšták Roman Šopík.

Dalším bodem schůze byly vyznamenání členů za činnost v rámci sboru a ocenění jejich příkladné práce pro občany a sbor.

Čestné uznání SDH

Martin Bill, Miroslav Hrdlička, Kamil Bačůvka, Roman Matela

Medaile za věrnost 10 let

Miroslav Batík ml., Petr Kolajík, Michal Dolák, Roman Šopík, Pavel Mašláň

Stužka za 20 let

Jiří Juráň, Jiří Majkus, Miroslav Hlavenka

Stužka za 30 let

Radomír Kamenář, Lubomír Richter

Stužka za 40 let

Vojtěch Raška

Medaile za zásluhy OSH

Jaromír Januška

Tak jako všechny sbory, tak i SDH Fryšták si letos volilo své představitele do výkonného výboru SDH Fryšták. Hlasování proběhlo veřejně. Byli zvoleni tito kandidáti na posty.

Starosta SDH - Roman Šopík

Velitel SDH - Lubomír Richter

Strojník SDH - Petr Kolajík

Hospodář SDH - Jaromír Januška

Kronikář - Roman Matela

Předseda KRR - Libor Matula

Člen KRR - Vojtěch Raška a Miroslav Hrdlička

Dále následovala volná diskuze. Jako první si vzal slovo garant okrsku Vlastimil Nevařil a zhodnotil působnost sboru. Následoval Martin Bill, jako administrátor web přednesl stav internetových stránek za rok 2009. Následovala zdravice a popřání všeho nejlepšího do nového roku od bratra hasiče z Kostelce. Nezapoměli jsme ani na starostu města Ing. Lubomíra Doležela, který ujistil zúčástněné členy o tom, že postavení nové zbrojnice, která bude důstojným zázemím pro nás hasiče, je pro letošní rok prioritní investiční akcí.

Všem zúčastněným přejeme krásné prožití svátků vánočních a šťastný nový rok.