Vaše vzkazy

Za obsah komentáře nese plnou odpovědnost autor, nikoliv provozovatel stránek. Admin si vyhrazuje právo bez upozornění smazat příspěvky, které se netýkají zaměření webu SDH Fryšták, obsahují vulgární výrazy, nesmysly, urážky nebo reklamu.

Ples

(RUPA, 2. 1. 2020 18:56)

dobry den,budete pořadat ples v roce 2020? A kdy budou bližši informace(vstupenky,občerstveni,tombola atd....Dekuji.

Hasičský ples

(Zuzana, 15. 1. 2017 19:09)

Dobrý den, ráda bych navštívila Váš ples, který pořádáte 18. února. Máte ještě volné lístky a kde je mohu koupit? Lze si rezervovat stůl? Děkuji za odpověď a přeji pěkný den.
S pozdravem Zuzana Vičíkivá

ples

(Jiří Vavřička, 27. 10. 2014 10:51)

nabízím pěkné taneční vystoupení dětí z Fryštáku... TK Fortuna Zlín
12. a 11. let .... levně JV 603155665

Hasičský ples.

(Monika., 10. 2. 2014 16:18)

Srdečně zdravím všechny dobrovolné hasiče ve Fryštáku.Ráda bych se zeptala, zda obsazenost stolů na hasičském plese se odvíjí od toho, jak kdo v jakém časovém předstihu přijde,nebo jestli nebudou už stoly předem reservované.Máme totiž špatnou zkušenost z plesu SRPŠ, kdy byly skoro všechny stoly obsazené.Proto raději chceme letos navštívit ples váš.Děkuji předem za info.

Re: Hasičský ples.

(Martin Bill SDH Fryšták, 12. 2. 2014 18:45)

Stůl na našem plesu rezervovat nelze... Pokud na stole bude rezervace, je to určeno pro kapelu, vystupující a hosty SDH (dohromady maximálně 5 stolů)... Čas příchodu na ples je třeba tomu uzpůsobit. Sál bude otevřen pár minut před 20h.