Pamětní medaile Zlínského kraje pro našeho člena

8. 5. 2010

Uznání a poděkování dobrovolným hasičům, kteří ve svých sborech vykonávají záslužnou práci ve prospěch druhých a pomáhají při záchraně lidských životů či živelných katastrofách, patřilo úterní odpoledne v sídle Krajského úřadu ve Zlíně. Letošní oceňování se konalo v den svátku Svatého Florinána, patrona hasičů už po páté a našlo si své místo už tradičně 4. května. Při této příležitosti převzalo z rukou hejtmana Zlínského kraje Stanislava Mišáka ocenění 42 dobrovolných hasičů.

Mezi oceněnými byl i náš člen Jirka Jurčík. Do našeho sboru byl zapsán v roce 1972 a od té doby se vysoce angažoval nejen u nás, ale reprezentoval náš sbor i na okrskové úrovni. Po dlouhých 25 let velel našim hasičům a dlouhých 17 let velel našemu okrsku.  A tak za svou dlouholetou práci pro hasiče mu byla předána Pamětní medaile Zlínského kraje.

Jirko děkujeme a gratulejeme i my, tví bratři a kamarádi z SDH Fryšták

Výčet ocenění Jirky Jurčíka:

Za příkladnou práci

Za zásluhy