Jdi na obsah Jdi na menu
 

Jak správně na adventní věnec???

28. 11. 2016

Včerejším dnem nám všem začaly nejkrásnější svátky z celého roku. Většina z nás si vyzdobí venkovní prostory svých domů nebo bytů žárovičkami. Nezdobíme si jen exteriéry domu, ale také interiéry dostávají vánoční výzdobu. A snad na každém stole nebo jinde v domě nejdeme adventní věnec. Tradice velí, po čtyři adventní neděle zapálit vždy jednu svíčku. Jedná se tak o jednu z nejoblíbenějších metod, jak si v domácnosti navodit příjemnou vánoční atmosféru nejen v rodinném kruhu. Avšak i ta má svá úskalí. Nejkrásnější pohled není na přetechnizovaný věnec s led světýlky, ale na pravý adventní věnec se nejlépe dívá, když se na něm mírně chvěje plamínek klasické svíčky. A proto tahle krásná tradice s sebou nese i nemalé riziko.

Proto jsme pro Vás našli na oblíbeném YouTube tohle krátké video, kterým bychom chtěli při této příležitosti poukázat na tato rizika. Všichni chceme mít krásné Vánoce...