Uzlovací soutěž v Pohořelicích

12. 2. 2015

1.2.2015 se naši mladí hasiči zúčastnili soutěže v uzlování v Pohořelicích. Na soutěž jsme se už dlouho pilně připravovali, protože tohle měla být naše první uzlovací soutěž vůbec. Naši mladí hasiči se moc těšili a jeli se hlavně podívat a vyzkoušet si, jak to vlastně všechno probíhá, jaké jsou pravidla, a také si zvyknout na přítomnost fanoušků nebo rozhodčích, kteří je po celou dobu sledují. Konkurence byla opravdu velká. Jenom v mladších žácích bylo 45 závodníků a ve starších žácích dokonce 54 závodníků!  Tréma nakonec dohnala naše borce, ale i tak jsme se ukázali jako schopná konkurence do dalších soutěží. Po konci závodu všech jsme z Pohořelic odjížděli s mnohými zkušenostmi, které uplatníme v dalších soutěžích s tímto zaměřením.

Náhledy fotografií ze složky Uzlovací soutěž v Pohořelicích